Uwaga - zmiana adresu i telefonów

 

Zapraszamy do biura przy ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa.

tel.: +48 22 569 00 66

fax: +48 22 569 00 70

 

Niedawno z sukcesem zakończyliśmy kolejny projekt z zakresu obsługi informatycznej. Tym razem przeprowadziliśmy na szeroką skalę przebudowę całego środowiska sieciowego u jednego z naszych Klientów, który stale borykał się z problemami związanymi z funkcjonowaniem jego sieci komputerowej, takimi jak niska wydajność, bezpieczeństwo, elastyczność i nieefektywne zarządzanie. Zadanie to wymagało od nas wiele pracy, gdyż Klient posiada kilka oddziałów na terenie Warszawy. W ramach opieki IT wymieniliśmy wszystkie urządzenia sieciowe w każdej placówce, a całość została skonfigurowana od nowa.

 

Rozwiązania MikroTik

Wybrane przez nas rozwiązanie oparliśmy na bardzo wydajnej bramie bezpieczeństwa, która odpowiada za ochronę danych zgromadzonych w zasobach organizacji, a także za kontrolę dostępów do danych z zewnątrz. Jednak aby stworzyć tak bezpieczną i wydajną sieć, wykorzystaliśmy rozwiązania DELL-a oraz firmy MikroTik – lidera w produkcji urządzeń opartych na oprogramowaniu typu Open Source.

 

Nasze zadania

 

Ponieważ nasza usługa to opieka informatyczna firm, nie sprowadziliśmy naszej pracy jedynie do wymiany samych urządzeń i ich rekonfiguracji. Nasze rozwiązanie, w niedalekiej przyszłości, zakłada wdrożenie sieci opartej o technologię MPLS, która wprowadzi organizację Klienta na wyższy poziom jakości w odniesieniu do jego obecnego środowiska IT, a zwłaszcza zdolności do skutecznego i wydajnego zarządzania całym środowiskiem i oddziałami firmy. Usługa ta podniesie także wydajność i elastyczność rozwiązania w sposób nieosiągalny dla innych technologii. Miło nam poinformować, że to właśnie my byliśmy inicjatorami tych wszystkich działań. Potwierdza to naszą dbałość o stabilny rozwój usług informatycznych Klientów. Nasza opieka informatyczna firm opiera się w znacznej mierze na tym, że nie jesteśmy tylko od reagowania na pojawiąjące się problemy, ale przede wszystkim na ich zapobieganiu – w końcu na tym polega Outsourcing IT i to jest nasz nadrzędny cel.  

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą w tym zakresie to:

 

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

 

Opieka informatyczna:        Wsparcie IT dla firm

 

    Dział handlowy:                    +48 22 351 28 51
    Dział pomocy technicznej: +48 22 351 28 53

 

    email: oferta@intaris.pl

Skontaktuj się z nami!
lub zadzwoń:
tel: +48 22 569 00 66

INTARIS Sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa

tel.: (+48 22) 569 00 66

fax: (+48 22) 569 00 70

e-mail: biuro@intaris.pl