Uwaga - zmiana adresu i telefonów

 

Zapraszamy do biura przy ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa.

tel.: +48 22 569 00 66

fax: +48 22 569 00 70

 

Istnieje wiele sytuacji, w których zastosowanie standardowego laptopa czy tabletu okazuje się niewystarczające. Są to sytuacje, w których trzeba wykonać pracę w warunkach dalekich od komfortu pracy w zaciszu wygodnego biura.

 

Sprzęt komputerowy a warunki klimatyczne

 

My również wiele projektów realizujemy w przestrzeni otwartej, czyli w miejscach, w których sprzęt narażony jest na ryzyko zamoczenia przez deszcz lub jest wystawiony na działanie pyłu, kurzu i piasku. To tylko niektóre czynniki mogące doprowadzić do awarii standardowego urządzenia lub do skrócenia jego żywotności. Jeżeli do tego dołożymy ostre słońce i problem z czytelnością ekranu, zwiększone ryzyko upuszczenia sprzętu oraz możliwość powstania innych uszkodzeń mechanicznych to stajemy przed poważnym wyborem niezbędnego do pracy sprzętu – takiego, który podoła ww. wyzwaniom, bez konieczności rezygnacji z jego wydajności wpływającej na pracę operatora.

 

Produkty firmy Getac

 

Na rynku znajduje się bardzo wielu producentów laptopów i tabletów spełniających najwyższe standardy wytrzymałościowe opracowane i wdrożone przez różne armie świata. Oferują oni oczywiście świetnej jakości sprzęt, ale niestety każą sobie za niego słono płacić – tak, jakby był dodatkowo wykonany ze złota. W obliczu takiej sytuacji często więc rezygnujemy z zakupu sprzętu kalkulując ryzyko związane z przestojami w pracy wywołanymi awariami, utratą danych projektowych związanych z uszkodzeniami dysków twardych, wydatkami na drogie systemy backupu itp. Na szczęście na rynku pojawiły się produkty firmy Getac oferujące sprzęty w rozsądnych cenach oraz bezkompromisowe, jeżeli chodzi o ich wydajność i wytrzymałość.

 

Projekt - ARiMR

 

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w projekcie dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która wyposażyła swoich inspektorów terenowych w bardzo nowoczesne konwertowane laptopy Getac V100 i tablety Getac E110. Zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi i wytrzymałościowymi zapewniają one właściwy komfort pracy w terenie, natomiast odpowiednie wyposażenie (m.in. procesory z rodziny i7 Intela, specjalne ekrany LCD) gwarantują wydajność i bezpieczeństwo oraz właściwą widoczność (nawet w ostrym słońcu). Dodatkowo:

  • ekrany dotykowe, z których możemy korzystać nawet w rękawiczkach,
  • trwałe dyski twarde SSD bez ruchomych elementów,
  • pełnowymiarowa klawiatura odporna za kurz, piach i zalanie,
  • magnezowa obudowa dodatkowo wzmocniona elementami gumowymi i stalowymi,
  • wydajna bateria
  • oraz możliwość pracy w temperaturze nawet -20 stopni Celsjusza.

Sprzęt zdecydowanie do zadań specjalnych, który znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach.

Idealny dla warsztatów samochodowych, na hale produkcyjne, na budowy i wszędzie tam, gdzie warunki środowiskowe są trudne, a ryzyko uszkodzenia sprzętu wysokie.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Atrakcyjna cena tych urządzeń czyni je dostępnymi dla bardzo szerokiej grupy odbiorców, a 5-cioletnia gwarancja zapewnia spokojną eksploatację. Zachęcamy do obejrzenia filmu z realizacji projektu w ARiMR, gdzie sprzęt Getaca świetnie sprawdził się w działaniu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=h1TXJe9Y7pc

 

Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania odnośnie zastosowanych technologii lub chcieli uzyskać taki sprzęt do testów, aby zobaczyć, jak się sprawdzi w Państwa warunkach, zapraszamy do kontaktu:

 

poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

 

Opieka informatyczna:        Wsparcie IT dla firm

 

    Dział handlowy:                    +48 22 351 28 51
    Dział pomocy technicznej: +48 22 351 28 53

 

    email: oferta@intaris.pl

Skontaktuj się z nami!
lub zadzwoń:
tel: +48 22 569 00 66

INTARIS Sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa

tel.: (+48 22) 569 00 66

fax: (+48 22) 569 00 70

e-mail: biuro@intaris.pl