Uwaga - zmiana adresu i telefonów

 

Zapraszamy do biura przy ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa.

tel.: +48 22 569 00 66

fax: +48 22 569 00 70

 

Obsługa informatyczna wiąże się z dużą odpowiedzialnością za dane i biznes naszych Klientów i musi być wykonana na najwyższym poziomie, zgodnie z najwyższymi standardami jakości przyjętymi w IT. Musimy dbać o stabilny rozwój systemów, o bezpieczeństwo danych, właściwy poziom wydajności i pojemności infrastruktury, dbać o właściwy poziom świadomości Użytkowników, skalowalność i elastyczność rozwiązań oraz wiele innych obsza. Nie wyobrażamy sobie realizacji tak ambitnych założeń przy nałożonych ograniczeniach w postaci pakietu godzin do wykorzystania w danym miesiącu. Pamiętajmy, że wsparcie IT dla firm to nie to samo co pomoc dla komputerów domowych gdzie "pogotowie komputerowe" może okazać się wystarczające.

 

Praca przy administrowaniu systemami informatycznymi z założenia musi się odbywać w trybie ciągłym. Wiele rzeczy jest zautomatyzowanych i nadzorowanych przez dedykowane systemy działające po naszej stronie ale nadal to człowiek musi dbać o właściwe funkcjonowanie maszyn i pilnować właściwego działania procedur. Pakiety godzinowe zmuszają do wyborów, które nigdy nie powinny się pojawiać, np. czy pomóc z zacinająca się drukarką, która utrudnia pracę Użytkownikom czy sprawdzać codziennie wykonywanie się backupów czego zaniechanie może doprowadzić do utraty danych.  Tu nie ma miejsca na niepotrzebne ryzyko bo straty dla organizacji mogą wielokrotnie przewyższyć iluzoryczne oszczędności płynące z wyboru pozornie korzystnego finansowo modelu obsługi.

 

Nasz model współpracy zakłada, że działamy bez jakiegokolwiek limitu godzin w miesiącu. Pracujemy w trybie ciągłym i za każdym razem bezzwłocznie usuwamy na bieżąco pojawiające się problemy oraz podejmujemy działania mające zapobiegać podobnym zdarzeniom w przyszłości. Podejmujemy również wiele proaktywnych działań doradczych mających na celu podnoszenie świadomości Użytkowników a znając procesy biznesowe naszych Partnerów pomagamy w określeniu i zaprojektowaniu długoterminowych planów rozwoju infrastruktury IT.

Naszym zadaniem jest dostarczyć Państwu skutecznych narzędzi IT, które w wymierny sposób będą wspierać rozwój biznesu i pozwolą się skupić na podstawowej działalności i zarabianiu pieniędzy.

 

Państwa nie powinno interesować czy w danym miesiącu zostały jeszcze jakieś godziny do wykorzystania a jedynie to, że biznes musi działać i się rozwijać stabilnie i nieprzerwanie.

________________________________________________________________

 

Jeśli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami, zapraszamy do kontaktu:

 

poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

 

Dział handlowy: +48 22 569 00 66
  

Email: oferta@intaris.pl

Skontaktuj się z nami!
lub zadzwoń:
tel: +48 22 569 00 66

INTARIS Sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa

tel.: (+48 22) 569 00 66

fax: (+48 22) 569 00 70

e-mail: biuro@intaris.pl