Uwaga - zmiana adresu i telefonów

 

Zapraszamy do biura przy ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa.

tel.: +48 22 569 00 66

fax: +48 22 569 00 70

 

Podjęcie decyzji o skorzystaniu ze wsparcia IT dla firm to decyzja trudna i mamy tego pełną świadomość. Firm oferujących usługi informatyczne jest bardzo dużo ale tych oferujących je na wysokim poziomie jest niewiele. Nasza firma dbając o wysoki poziom świadczonych usług, wdrożyła system zarządzania jakością i działa zgodnie z wymaganiami rygorystycznych norm ISO, które pomagają nam dbać o właściwy poziom bezpieczeństwa informacji, wysoką jakość działania oraz o środowisko.

 

Nasz zespół z należną uwagą zajmuje się każdym, nawet najdrobniejszym problemem jaki do nas trafia. Oczywiście to Państwo decydujecie w jakiej formie chcecie się z nami komunikować. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, mailowo oraz przy okazji rozmów bezpośrednich. Nasza firma ma opracowane procedury działania i postępowania w różnych sytuacjach problematycznych z wyraźnym wyszczególnieniem reagowania na sytuacje krytyczne. To co jest dla nas bardzo ważne w całym procesie realizacji zgłoszeń to przejrzystość naszych działań i dbanie o właściwy poziom przepływu informacji pomiędzy nami a naszymi Partnerami. Opieka informatyczna realizowana przez firmę zewnętrzną nie oznacza, że nie będziecie Państwo wiedzieli co się w firmie dzieje. Wręcz przeciwnie, doświadczenie pokazuje, ze outsourcing informatyczny poprawia przepływ informacji oraz systematyzuje wiedzę związaną ze środowiskiem IT w organizacji.

 

Aby móc sprawnie zarządzać zgłoszeniami i rzetelnie wywiązywać się z powierzonych obowiązków nasza firma wdrożyła nowoczesny system zgłoszeń, który rejestruje wszystkie zdarzenia i problemy naszych Klientów. Co najważniejsze, dostęp do niego gwarantujemy wskazanym osobom po stronie Klienta. Mają one możliwość, z dowolnego komputera na świecie, przejrzeć wszystkie zgłoszenia jakie do nas trafiły, zobaczyć ich status, sprawdzić kto u nas się tym aktualnie zajmuje oraz zapoznać się z dokładną historią zgłoszenia. Nasi pracownicy mają obowiązek dokumentować wszystkie swoje działania jakie podejmują w procesie realizacji zlecenia.

 

Opieka informatyczna dla firm to usługa zapewniająca Państwu bezpieczeństwo, komfort skupienia się na swoim właściwym biznesie i zarabianiu pieniędzy przy jednoczesnej pełnej kontroli nad sferą IT w organizacji.

________________________________________________________________

 

Jeśli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami, zapraszamy do kontaktu:

 

poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

 

Dział handlowy: +48 22 569 00 66
  

Email: oferta@intaris.pl

Skontaktuj się z nami!
lub zadzwoń:
tel: +48 22 569 00 66

INTARIS Sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 57, 01-625 Warszawa

tel.: (+48 22) 569 00 66

fax: (+48 22) 569 00 70

e-mail: biuro@intaris.pl